Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

liceum-logo

Liceum Ogólnokształcące

link powiat

link cieszkow

link krosnice

link milicz

okadka mini

Kolejne zebranie w sprawie utworzenia Izby Absolwenta

W środę 15 marca 2017 roku członkowie Zarządu SA I LO spotkali się z dyrektor I LO Iwoną Lewandowską-Maćkowiak, zastępcą dyrektora Marzeną Rokitą oraz nauczycielkami I LO: Beatą Jaskulską, Magdaleną Dudą i Wiesławą Besz.

ab4

Spotkanie dotyczyło realizacji projektu utworzenia Izby Pamięci Absolwenta I LO, a rozpoczął je przes Zarządu Józef Fedorowski, który przedstawił wstępne ustalenia dotyczace tego projektu. W spotkaniu uczestniczył również pomysłodawca Izby Pamięci, były nauczyciel I LO Pan Zygmunt Klanowski, który opowiedział, jak zrodził się pomysł i że podobna Izba z powodzeniem funkcjonuje w Koninie.

ab1

Dyrektor Iwona Lewandowska-Mackowiak stwierdziła, że najważniejszy jest remont pomieszczeń, które mają być przeznaczone na ten cel, bo wiąże się on z największymi wydatkami. Dodała również, że Izba nie powinna być miejsce martwym - muzeum, lecz miejscem interaktywnym, w którym ciagle coś się dzieje.

ab3

 

Uczestnicy powołali do życia Grupę Roboczą, ustalili termin otwartego spotkania dla wszystkich zainteresowanych projektem i chcących oddać pamiątki do Izby na dzień 25 maja br, godz. 18:00 w Auli I LO. Wizytowano również pomieszczenie proponowane przez dyrekcję na siedzibę Izby Pamięci Absolwenta, z którego pochodzą zamieszczone zdjęcia.