Linki

liceum logo

Liceum Ogólnokształcące

link powiat

link cieszkow

link krosnice

link milicz

fb icon 325x325

okladka2

Logo ILO Milicz

Druh Bolek

Poniżej ogłoszenie o konkursie, które zostało opublikowane w "Głosie Milicza".

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Miliczu zaprasza uczniów, byłych i obecnych nauczycieli oraz absolwentów I Liceum Ogólnokształcącego
im. Armii Krajowej w Miliczu do udziału w konkursie pn.

Pokolenia Zielonego Liceum

Konkurs trwa od 1.08 do 31.10.2020 r. i odbywa się w dwóch kategoriach:

  1. Najciekawsze wspomnienia – oceniane będą wywiady z byłymi absolwentami lub nauczycielami spisane w pliku word lub nagrane w pliku audio (format MP3) lub wideo (format MP4).
  2. Najciekawsze zdjęcie – oceniane będzie archiwalne zdjęcie wraz z nadesłanymi zgodami na publikację i wykorzystanie wizerunku (więcej w regulaminie konkursu na stronie www.salo1milicz.pl) opatrzone tekstem będącym opisem zdjęcia o charakterze wspomnieniowym (maks. 10 000 znaków ze spacjami).

Prace prosimy nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Najlepsze prace zostaną nagrodzone (nagrody ufundowane będą ze środków Stowarzyszenia oraz pozyskanych od sponsorów) oraz opublikowane na portalu Spichlerz Pamięci, który Stowarzyszenie opracowuje w ramach jubileuszu 75-lecia I LO w Miliczu.

Regulamin konkursu dostępny na stronie www.salo1milicz.pl.Uczcijmy 75-lecie naszej Szkoły i mimo pandemii

działajmy razem!

Agrafika

 

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Miliczu

Projekt Dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie”
Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”.

Regulamin

 

Klauzula RODO